Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Ubytování Svatý Mořic

Svatý Mořic nebo také St. Moritz je švýcarské městečko ležící v protáhlém náhorním údolí Engadin. Kromě lyžování je také Svatý Mořic pozoruhodný svou architekturou a krásným jezerem Moritzersee. Městečko leží v nadmořské výšce 1856 metrů nad mořem, uprostřed Oberengadinu a nedaleko Engadínských jezer. Malebný Svatý Mořic nabízí ubytování ve všech úrovních. Především potom však ubytování luxusnější. Místní pětihvězdičkové hotely poskytují neuvěřitelný luxus, zábavu a pohodlí. I hotely nižších kategorií ale nezůstávají pozadu. Konkurence je obrovská, a proto je ubytování ve Svatém Mořici ve znamení dobré kvality, při příznivé ceně. Pro ubytování ve Svatém Mořici doporučuji prověřený server www.booking.com.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Lyžování Svatý Mořic

Hlavním svahem ve Svatém Mořici je jihovýchodně orientovaný Corviglia, který má svůj vrchol až za hranicí 3000 metrů nad mořem. Svah Corviglia je protkán širokými sjezdovkami, které jsou často propojeny průjezdy lesem. To vše až do výšky 2700 metrů nad mořem. Nad touto kótou jsou již tratě užší, členité a často mění sklon. Pod vrcholem Piz Nair jsou bezvadné freeridové tratě. Přepravní kapacity jsou více než dostatečné, až na drobné výjimky se vždy svezete v "bublinové" sedačkovce. Protilehlý svah se nazývá Corvatsch a tyčí se nad jezerem Silvaplana. Jeho vrchol leží ještě o 300 výškových metrů výše než špička svahu Corviglia. Z úplného vrcholku, na který vás dopraví kabinkovka vede dlouhý sjezd po ledovci. V sousedním areálu, který je o mnoho méně navštěvovaný, nalezneme spleť klikatých sjezdovek, které jsou několika vleky napojené na Corvatschský areál. V okolí nalezneme mnoho dalších menších středisek, které jsou však neméně kvalitní. Dopravu mezi nimi zajišťuje pohodlně skibusová doprava.

Lyžařský areál

V areálu Engadin máte možnost využít celkem 350 kilometrů sjezdových tratí. Přičemž 20% je modrých, 70% červených a 10% černých. Noční lyžování probíhá na pěti kilometrech tratí. Celkem na vás čeká 59 přepravních prostředků s celkovou kapacitou 65 tisíc přepravených osob za hodinu.

lyžování svatý mořic ubytování svatý mořic

Počasí Svatý Mořic


Hotel Livigno - rezervace

Odkazy


Booking.com

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy