Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Snowpark v Livignu

V Livignu se nacházejí celkem 2 snowparky. Jeden v areálu Carosello a druhý (jeden z největších v Evropě) v areálu Mottolino.

Snowpark Mottolino

Díky tomuto snowparku se Livigno stalo Mekkou nejen snowboardistů, ale také freeskierů. V parku se pravidelně konají akce světového formátu, kdy své sily mezi sebou měří přední závodníci. Snowpark Mottolino je navržen tak, aby vyhovoval všem výkonnostním úrovním. Můžete si tak například měřit svůj pokrok. Jednotlivé části jsou totiž rozděleny dle písmenek S, M, L, a XL. Kdy S line je především pro začínající jezdce a účastníky freestyle škol. Nachází se zde například rail boxy a malé skoky. M Line je pro mírně pokročilé, reprezentovaná středně vysokými skoky. L Line je již spíše pro více pokročilé, nachází se na ní skoky vysoké až 16 metrů. Nakonec XL Line je pro opravdové profesionály se skoky až 20 metrů.

Snowpark Carosello

O něco málo menší je snowpark na protějším svahu Carosello. Nachází se v těsné blízkosti sjezdovky Polvere v úseku lanovky číslo 2. Tento park není tolik extrémní jako v Mottolinu, nicméně nabízí řadu překážek, které jsou ze sněhu i umělé. Vyzkoušet musíte jistě i takzvaný Woodpark, sérii dřevěných překážek.

snowpark livigno snowpark livigno
park livigno livigno

Hotel Livigno - rezervace

Odkazy


Booking.com

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy