Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Heliski a vyhlídkové lety Livigno

Mezi lyžaři začíná být stále více populární skialpinismus. Co však dělat v případě, že na tom nejsme s fyzičkou natolik dobře, abychom se dokázali svépomocí vydrápat na horu. A především mít posléze dostatek sil i na sjezd. Pakliže máte dostatek zkušeností se sjezdovým lyžováním a především jízdou ve volném terénu a hlubokém sněhu můžete vyzkoušet heliski. Helikoptéra vás dopraví rychle a pohodlně na vrcholek hory, odkud již jen sjedete dolů. Nikdy jsem tuto "atrakci" neabsolvoval, takže se jen mohu domnívat nad obtížností sjezdu. Náročnost a nepřeceňování sebe sama však jistě bude na místě. Lze však objednat let, ve kterém s vámi bude cestovat i instruktor, který vás freeridovým terénem provede. Heliski je v Evropě naprostou výjimkou a doufejme, že v Livignu ještě chvíli vydrží. Například ve Francii je zcela zakázán.

Pouhý let vrtulníkem nad vrcholky hor má své neuvěřitelné kouzlo. Z vrtulníku uvidíte všechny vrcholky hor i údolí v okolí. Lety se uskutečňují každý den v závislosti na počasí a lavinovém nebezpečí. Do vrtulníku se vejde až 8 osob a cena se odvíjí od jeho obsazení. Ceny startují na částce 850 Euro při plném obsazení helikoptéry.

Informace poskytne:
Agenzia Interalpen
Via Ostaria 357
Tel: +39 0342 996262

Alpine Guides Livigno
Tel: +39 328 7095950

Moždé sjezdy:
Breva - Garone - Campacc
Rezze - Ganda
Corno Capra - Zembrasca
Filone - Mine

Vyhlídkové lety Livigno

Pro ty, kteří nejsou vyznavači sjezdů ve volném terénu, ale chtějí shlédnout Livigno a okolní hory z vysoké výšky se nabízí možnost zakoupení letu helikoptérou. Podmínky jsou obdobné jako pro heliski. Vrtůlník vyletá jen za dobrého počasí, logicky odpadá nutnost lavinového bezpečí. Ceny za lety jsou o mnoho přijatelnější. Při naplnění vtůlníku šesti osobami startují na 300 Eurech.

vyhlídkové lety Livigno

Hotel Livigno - rezervace

Odkazy


Booking.com

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy