Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Ubytování Bormio

Bormio leží téměř v těsné blízkosti lyžařského střediska Livigno. Středověké městečko Bormio má velmi charismatické kamenné centrum. Ubytování v Bormiu má klasický vysokohorský ráz. Vybírat lze z nespočetného množství hotelů, penzionů a apartmánů. I ceny se různí, vždy záleží na službách které jsou poskytovány. Bormio je mimo jiné také lázeňské středisko. Pro výběr ubytování v Bormiu využijte server www.booking.com. Najdete zde nespočet ubytovacích kapacit ve všech cenových kategoriích. Navíc za výhodné ceny.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Lyžování Bormio

Lyžařské středisko Bormio lze rozdělit na dvě části. Jednu tyčící se přímo nad městečkem na svazích vrcholu Cima Bianca a druhou, vzdálenější, Santa Caterina. Pod Cimou Bianco se táhne spousta sjezdovek nejrůznějších obtížností, včetně proslulé sjezdovky Stelvio. Výškový rozdíl mezi vrcholem a Bormiem je 1800 metrů, úchvatné výhledy jsou tedy zaručeny. Díky spoustě propojovacích rukávů a průjezdů lze z hory sjet téměř pokaždé jinak. Kombinovat se dají i různě těžké úseky, takže si člověk během jízdy může odpočinout na modré a popustit uzdu na černé, během jedné dlouhé, až desetikilometrové jízdy. Druhý areál Santa Caterina nabízí lyžování i pro velmi pokročilé jezdce. Horní část sjezdovek je velmi slunná, naopak spodní je ukryta pod stromy. Za náročnost střediska mluví i fakt, že téměř polovina ze všech sjezdovek je označena černě. Skipas platí nejenom v Bormiu, ale téměř ve všech střediscích spadajících do oblasti Alta Valtellina.

Ski mapa Bormio

mapa bormio

Lyžařský areál Bormio

V Bormiu na vás čeká celkem 50 kilometrů sjezdovek, přičemž 16% je modrých, 76% červených a 8% černých. Na 40 kilometrech pak probíhá aktivní zasněžování, kvalita sněhu je tedy téměř stále dokonalá. V areálu pak naleznete 11 přepravních prostředků, které jsou schopny přepravit až 17800 osob za hodinu.

lyžování bormio ubytování bormio

Počasí Bormio


Hotel Livigno - rezervace

Odkazy


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy